Námorná preprava

Železničná doprava

Železničná doprava je rýchla, nákladovo efektívna a ekologická alternatíva leteckej a námornej nákladnej dopravy. Naše špecializované tímy vytvoria pre každú komoditu optimálny koncept železničnej dopravy.

 

Máte pravidelné zásielky medzi Áziou a Európou? Potom môžete ušetriť čas a náklady s našimi transsibírskymi železničnými dopravnými službami po Hodvábnej ceste! Naša železničná služba je o 50 % rýchlejšia ako námorná nákladná preprava a o 60 % lacnejšia ako letecká preprava, čo vám prináša tie najlepšie výhody z oboch svetov. Navrhneme pre vás komplexné riešenie vrátane vyzdvihnutia a doručenia odkiaľkoľvek a kamkoľvek v Číne a Európe.

Ako jeden z popredných poskytovateľov dopravy v strednej a východnej Európe ponúkame najpriamejšie zberné služby medzi Áziou a Európou. Vďaka našim vlastným službám priamej následnej prepravy si môžete byť istí, že vaše zásielky sú celou cestou až do cieľa v najlepších rukách. Okrem toho môžete ťažiť z našej celosvetovej door to door distribúcie a podpory pri colnom odbavení. Výber je na vás: V závislosti od toho, ako rýchlo budete potrebovať dodaný tovar, sa môžete rozhodnúť pre službu ECONOMY, PRIORITY alebo EMERGENCY. V Európe využívame náš dopravný uzol vo Varšave s napojením na našou hustú cestnú dopravnú sieť v západnej, strednej a východnej Európe. V Číne sa o vaše dodávky postarajú naši kolegovia v Šanghaji a Shenzhene. Aby bola komunikácia a riadenie vašich dodávok pre vás čo najjednoduchšia, predstavuje vaša miestna kontaktná osoba zo spoločnoti cargo-partner váš jediný kontaktný bod, bez ohľadu na to, kam chcete svoj tovar poslať.