PREMIUMPACK

Komplexní přepravní služba pro inovativní obalové materiály

Transparentnost a specializovaná logistická řešení z jediného zdroje

„Společnost cargo-partner nám již několik let pomáhá s kvalitními logistickými řešeními pro naše přepravy do všech oblastí světa. Zvláště si vážíme osobních konzultací, které nám pomáhají společně zvládnout i složité situace.“

Michel Szczepanski, generální ředitel, společnost PREMIUMPACK GmbH
 

Profil společnosti

PREMIUMPACK je rakouská společnost se sídlem ve Vídni a s výrobními závody v bezprostřední blízkosti centrály společnosti. Jako inovativní výrobce obalových materiálů vyrábí firma smrštitelné sáčky na různé potraviny, které se prodávají po celém světě. Výrobky společnosti PREMIUMPACK významně přispívají k uchování chuti, vzhledu a trvanlivosti čerstvých potravin.

 

Výchozí situace

Aby společnost PREMIUMPACK zvládla přepravu svých výrobků zákazníkům na celém světě, hledala spolehlivého poskytovatele logistických služeb, který by mohl nabídnout optimální řešení pro každou objednávku bez ohledu na objem přepravy nebo destinaci. Kromě toho společnost požadovala logistického partnera, který by mohl zajistit plnou transparentnost v celém dodavatelském řetězci. Ve společnosti cargo-partner našla společnost PREMIUMPACK poskytovatele, jenž dokázal vyhovět jejím potřebám z jediného zdroje.

 

Řešení

Partnerství společností PREMIUMPACK a cargo-partner začalo v roce 2013 a rozrostlo se tak, že obnáší roční objemy přepravy 1 500 t s pokračujícím vzestupným trendem. Intenzivní spolupráce mezi oběma společnostmi zahrnuje pravidelné letecké, námořní a silniční přepravy po celém světě. Společnost PREMIUMPACK klade na svého logistického partnera vysoké nároky: Flexibilní řešení jsou stejně důležitá jako včasnost a průběžné aktualizace statutu přeprav společnosti PREMIUMPACK. Za účelem udržení optimálního přehledu o svých mnoha zásilkách, se společnost cargo-partner i výrobce obalů spoléhají na platformu SPOT. Platforma SPOT pro přehlednost a spolupráci v rámci dodavatelského řetězce umožňuje jednoduchou komunikaci na úrovni zásilky, sledování v reálném čase, funkci komplexních přehledů a efektivní správu dokumentů a informací. Bohaté zkušenosti společnosti cargo-partner jakožto poskytovatele logistických služeb s více než 35 lety odborných znalostí jsou rozhodujícím faktorem při řešení potenciálních výzev na cestě. Zákazníci společnosti PREMIUMPACK mají často speciální požadavky ohledně přepravních podmínek, zejména pokud jde o teplotu, vlhkost a dopravní trasy. Aby společnost cargo-partner nabídla co nejlepší řešení pro příjemce zboží společnosti PREMIUMPACK, nabízí nyní služby na míru s využitím chladírenských kontejnerů s regulovanou teplotou.

 

Základní data

SpolečnostPREMIUMPACK GmbH
OdvětvíPrůmyslová výroba
CentrálaRakousko
Zaměstnanci60
ŘešeníLetecká přeprava / námořní přeprava / silniční doprava / eFulfillment


Download Case Study - PREMIUMPACK (95kB)