Odvetvia

Riešenia vytvorené na mieru presne pre vaše odvetvie

Prevádzkujeme špecializované kompetenčné centrá, ktoré ponúkajú dopravné a informačné služby prispôsobené na podporu jednotlivých segmentov trhov a odvetví.

 

Dostante svoj podnik na vyššiu úroveň s našimi na mieru šitými riešeniami pre dodávateľské reťazce v oblasti potravinárskeho priemyslu, farmácie a zdravotnej starostlivosti, automobilového priemysli a náhradných dielov, módý a životného štýlu a high-tech a elektroniky.

Potravinársky priemysel

Naše špecializované tímy po celom svete optimalizujú vašu logistiku potravín

Ponúkame prepravné a skladové služby pre všetky tovary od -18 °C do + 25 °C vrátane rôznych aktívnych a pasívnych riešení balenia.

ZISTIŤ VIAC
Móda a životný štýl

Vezmeme vám miery a ušijeme pre vás ten najlepší logistický koncept.

Využite najvýhodnejšiu ponuku zdrojov a držte krok s najnovšími trendmi vďaka našim personalizovaným logistickým službám v oblasti módy a životného štýlu.

ZISTIŤ VIAC
Farmácia a zdravotná starostlivosť

Naše farmaceutické kompetenčné centrá zaručujú prísnu kontrolu kvality.

Prepravu a skladovanie farmaceutických výrobkov zabezpečujeme neprerušenou prevádzkou chladného reťazca v teplotnom rozmedzí -70 °C až + 30 °C.

ZISTIŤ VIAC
Automotive a náhradné diely

Podporujeme všetky aspekty vášho automobilového dodávateľského reťazca.

Ponúkame flexibilné riešenia JIT a JIS, rôzne možnosti balenia a špecializované automobilové sklady s ponukou služieb s pridanou hodnotou.

ZISTIŤ VIAC
High Tech a elektronika

Ponúkame množstvo logistických riešení pre výrobcov a predajcov high-tech výrobkov.

Pre maximálnu rýchlosť a flexibilitu zjednodušujeme a spravujeme dodávateľské reťazce s high-tech technológiami a elektronikou.

ZISTIŤ VIAC