Transport morski Usługi

Transport kolejowy (Rail Transport)

Transport kolejowy stanowi szybką, ekonomiczną i przyjazną środowisku alternatywę dla frachtu lotniczego i morskiego. Nasi specjaliści przygotują optymalne rozwiązanie kolejowe dla szerokiej gamy asortymentu.

Realizujesz regularne przesyłki między Azją a Europą? Dzięki naszemu serwisowi Koleją Transsyberyjską możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Transport kolejowy jest o 50% szybszy od morskiego i 60% tańszy od lotniczego, łącząc w efekcie ich największe zalety. Stworzymy dla Ciebie kompleksowe rozwiązanie, w tym odbiór i dostawę w dowolnym miejscu w Chinach i Europie.

Jako jedna z wiodących firm świadczących usługi transportu w Europie Środkowo-Wschodniej, oferujemy możliwie najbardziej bezpośredni serwis konsolidacyjny między Azją a Europą. Dzięki własnym usługom transportu drogowego, możesz mieć pewność, że Twoje towary są w dobrych rękach aż do miejsca przeznaczenia. Udzielamy także wsparcia w zakresie odpraw celnych i dystrybucji "od drzwi do drzwi" na całym świecie. Ze względu na gęstą sieć transportu drogowego w Europie Zachodniej, Środkowej i Wschodniej, korzystamy z centrum dystrybucyjnego w Warszawie. W Chinach transportem naszych klientów zajmują się nasi pracownicy w Szanghaju i Shenzhen. Bez względu na to, gdzie chcesz wysłać swój towar, nasi specjaliści z cargo-partner pomogą Ci w sprawnym zarządzaniu Twoimi przesyłkami.