Branże

High tech i elektronika

Usprawniamy i zarządzamy łańcuchami dostaw produktów elektronicznych. Są one wdrażane na rynek coraz szybciej i częściej, dlatego kładziemy duży nacisk na elastyczność, aby móc konkurować w tym sektorze rynku.

Oferujemy szereg usług logistycznych spełniających wymagania producentów elektroniki użytkowej, producentów sprzętu oryginalnego (ODM i OEM), producentów sprzętu telekomunikacyjnego (TEM) oraz dostawców sprzętu sieciowego (NEP).

Nasze rozwiązania obejmują: przyjęcie i wydanie towaru, obsługę zrotów i serwis posprzedażowy, zarządzanie zapasami, magazynowanie i dystrybucję, instalację i montaż, kontrolę jakości, zarządzanie zwrotami, wymianę i naprawy oraz szereg innych usług o wartości dodanej. Dzięki bogatemu doświadczeniu i współpracy z wiodącymi międzynarodowymi dostawcami i producentami elektroniki stworzyliśmy najlepsze praktyki dla wszystkich procesów łańcucha dostaw, osiągając niskie koszty magazynowania i dystrybucji, zapewniając przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i doskonałe wyniki podczas wprowadzania na rynek.